У Володимирі майже 500 військовозобов'язаних оновили свої дані через ЦНАП

18 Червня 2024, 19:05
ЦНАП у Володимирі 402
ЦНАП у Володимирі

Володимирчани продовжують оновлювати свої дані через ЦНАП.

Станом на 18 червня свої дані оновили 487 військовозобов’язаних, повідомила начальниця управління ЦНАПу Алла Троць під час оперативної наради за участі міського голови Ігоря Пальонки, інформує Район.Володимир.

У ЦНАПі нагадали, що для оновлення військово-облікових даних потрібен паспорт, код та номер телефона. У ЦНАПі людина надає актуальні дані про себе, які вносяться у єдиний реєстр «Оберіг». Опісля отримує витяг з печаткою і підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних. Зокрема, потрібно оновити номери телефонів, електронну адресу, місце проживання, стан здоров'я та сімейний стан.
Оновити дані військовозобов’язані громадяни можуть у будь-якому ЦНАПі, незалежно від місця реєстрації та проживання.

У Центрі надання адміністративних послуг нагадують, що оновити свої дані також можна через застосунок «Резерв+». Зробити це можна в будь-який час. «Резерв+» – це додаток, який створило міністерство оборони, де чоловіки від 18 до 60 років можуть оновити дані, які зберігатимуться у єдиному реєстрі «Оберіг».

18 червня у застосунку «Резерв+» став доступним електронний військово-обліковий документ, який має таку ж юридичну силу, як паперовий. Відсканувавши QR-код, уповноважені органи можуть перевіряти його чинність.

Нагадаємо, згідно з новим законом про мобілізацію, усі військовозобов’язані віком 18–60 років до 16 липня мають оновити облікові дані. Якщо військовозобов’язаний не оновить дані протягом 60 днів, його притягнуть до адміністративної відповідальності. Штрафи – від 17 до 25,5 тисяч гривень. Такими порушеннями зокрема можуть бути: відмова від оновлення даних, надання неактуальних відомостей, наприклад, невідповідної адреси проживання чи контактного номера, несвоєчасна постановка на військовий облік.

Читайте також: Перевантажена система та відсутність черг: як у Володимирському ЦНАПі військовозобов'язані оновлюють свої дані

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром