Працівника зерносховища у Володимирі судитимуть за розтрату державного зерна на суму понад 3,4 мільйона гривень

21 Червня 2024, 16:05
Зерносховище. Фото -  Бюро економічної безпеки України 2008
Зерносховище. Фото - Бюро економічної безпеки України

Працівник зерносховища у Володимирі без належного обліку відпустив невідомим особам зерно пшениці, кукурудзи та вівса на суму 3,4 мільйона гривень. Тепер його судитимуть.

Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення начальником дільниці філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» службового підроблення та розтрати чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч.5 ст. 191 КК України), інформує пресслужба Волинської обласної прокуратури.

За даними слідства, попри обов’язок здійснювати відповідальне зберігання зерна АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», що знаходилось у сховищі у Володимирі, матеріально відповідальна працівник без відома власника та належного обліку відпустив невідомим особам зерно пшениці, кукурудзи та вівса на суму 3,4 мільйона гривень. Аби приховати факт розтрати, посадовець видавав неправдиві офіційні документи.

Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області завершили досудове розслідування щодо керівника корпорації, який розтратив державне зерно на суму 3,4 мільйона гривень.

В ході досудового розслідування встановили, що директор волинської філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» самовільно відвантажував невстановленим особам зернові врожаю 2021 року. Ця продукція обліковувалась на залишках та перебувала на відповідальному зберіганні. Для того, щоб приховати факт розтрати, чоловік видав завідомо неправдиві офіційні документи.

Таким чином було здійснено розтрату понад 400 тонн пшениці, кукурудзи та вівса. Зловживаючи службовим становищем, особа завдала державному підприємству майнової шкоди на суму 3,4 мільйона гривень.

Читайте також: Під домашній арешт відпустили підозрюваного у розбійному нападі на володимирських підприємців

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром