У Володимирській громаді вже готують площу під вітрові електростанції

09 Липня 2024, 16:45
Вітрові електростанції. Фото з відкритих джерел 1871
Вітрові електростанції. Фото з відкритих джерел

У Володимир-Волинській громаді не полишають планів облаштувати вітрові електростанції.

Про це під час брифінгу з представниками місцевих ЗМІ повідомив міський голова Ігор Пальонка, інформує Район.Володимир.

«Наші плани не змінюються. Бачу, що на цьому ринку відбулося пожвавлення. Потенційні інвестори зі мною зв’язуються, на сесію буде готуватись проєкт рішення, зокрема, з будівництва вітрових станцій. На господарському дворі у селі Ласків протягом трьох років була встановлена тимчасова стометрова вежа, яка міряла силу і потоки вітру. Викуплено близько десяти ділянок в комунальну власність громади, на яких потенційно можна буде будувати вітрові станції. Тобто частину підготовчої роботи зроблено...», – зазначив голова громади.

Також міський голова Ігор Пальонка розповів, що нещодавно побував на виїзному засіданні комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за участі першого заступника голови парламенту Олександра Корнієнка та близько десяти народних депутатів, представників керівництва різних регіонів України. Обговорили, зокрема, питання підготовки до зими. 

«Вимкнення електроенергії свідчать про те, що восени може бути ще складніше. Тож маємо максимально сприяти розвитку альтернативної енергетики: це сонячні та вітрові станції, генеруючі та когенеруючі установки біля наших котелень...», – зауважив голова громади.

Нагадаємо, ще у 2019 році з'явилась інформація про те, що на Володимирщині інвестори хочуть звести вітрові електростанції. Зокрема, йшлося про те, що представники товариства «Вінд Павер Джі Ей Айс Волинь», що займається будівництвом об’єктів відновлювальної енергетики на Західній Україні, зацікавились земельними ділянками на Іваничівщині та в Зимнівській ТГ, що на Володимирщині.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром