У Володимирі шукають охочих розглядати скарги

10 Липня 2024, 18:15
У Володимирі шукають охочих розглядати скарги 700
У Володимирі шукають охочих розглядати скарги

У Володимирській громаді формують комісію, яка займатиметься розглядом скарг. 

Про це інформують на сторінці міської ради у фейсбуці.

«Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства (громадські об’єднання, релігійні, благодійні організації, творчі спілки, професійні спілки та їх об’єднання, асоціації, організації роботодавців та їх об’єднання, органи самоорганізації населення, недержавні медіа, інші непідприємницькі товариства та установи, легалізовані відповідно до законодавства) до участі в комісії з розгляду скарг при Володимирській міській раді», йдеться у повідомленні.
Заяви про намір взяти участь у складі комісії з розгляду скарг приймаються у письмовому вигляді впродовж 20 днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному сайті міської ради. Заяву можна подати особисто, або надіслати на поштову/електронну адресу: 44703, вул. Данила Галицького, 5 м. Володимир, Волинська обл., [email protected].
 У міськраді зазначають, що у заяві необхідно вказати повну назву інституту громадянського суспільства, найменування органу місцевого самоврядування до якого подається заява, прізвище, ім’я, по батькові, контактні дані та посаду (за наявності) особи, делегованої до участі в роботі комісії, рішення/протокол/лист/тощо громадської організації, яким особу делеговано, контактні дані громадської організації, дата складання заяви, згода на обробку та оприлюднення персональних даних, інша інформація, що стосується діяльності громадської організації.
До заяви потрібно додати належно засвідчені: копію документа, що посвідчує особу заявника (уповноваженої особи), копію документа про реєстрацію інституту громадянського суспільства на території Володимир-Волинської міської територіальної громади або інші документи, що підтверджують діяльність на території згаданої громади.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 0 800 333 262.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром