У Володимирі психіатричне відділення ТМО хочуть перенести у новий корпус

10 Липня 2024, 19:45
У Володимирі психіатричне відділення ТМО хочуть перенести у новий корпус 273
У Володимирі психіатричне відділення ТМО хочуть перенести у новий корпус

Приміщення відділу трансфузійної допомоги у Володимирі у травні цього року передали у комунальну власність Володимирської громади.

Відтак, 10 липня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, генеральна директорка КП «Володимирське ТМО» Тетяна Ващук та керівник володимирської станції переливання крові Володимир Панащук обговорили питання подальшого функціонування приміщення, інформують на сторінці міськради у фейсбуці.

«Важливо, що станція з усіма своїми потужностями зберігається, усі її працівники залишаються там працювати», – наголосив Ярослав Матвійчук. 

На зустрічі йшлося, що на ту частину приміщення, яке уже багато років не використовується, є плани у нашого володимирського ТМО, адже у зв’язку з повномасштабною війною наявна потреба у додаткових площах.

Тож вирішено, що керівництво станції переливання крові наразі визначиться з тими площами, які необхідні для належного функціонування і забезпечення всіх процесів забору крові, зберігання тощо.
Були озвучені попередні плани Володимирського ТМО – розмістити на вільних ділянках станції реабілітаційне відділення для цивільних та військових пацієнтів, кількість яких значно зростає. Також планують перенести сюди психіатричне відділення, при якому відкриють центр ментального здоров’я. На меті, окрім цього, розміщення на площах приміщення і паліативного відділення – для лікування важких невиліковних хворих та створення комфортних умов для догляду за ними. Розглядається й можливість встановлення сучасного МРТ.

З обласним керівництвом станції швидкої медичної допомоги будуть вестися перемовини щодо перенесення на територію станції переливання крові і їхнього підрозділу.

Нагадаємо, у відділенні екстреної медичної допомоги Володимирського ТМО працює цілодобовий травмпункт.

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром