Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Маленька володимирчанка потрапила в ТОП- 100 «Майбутнє України.Діти»

17:41 21.06.2018
1521

Учениця першої одинадцятирічки міста Володимира-Волинського Анна Омельчук потрапила в ТОП- 100 «Майбутнє України.Діти».

Дівчинка потрапила у Всеукраїнський рейтинговий проект від журналу "Financoff" та рекламної компанії "Amillidius".

До речі, рейтинговий проект обирає найкращих по 6-ти номінаціях: Жінки, Чоловіки, Діти, Готелі, Ресторани та Компанїі України. В Світ виходять 6 щорічних рейтингових журналів, до редакційної ради яких входять найрейтинговіші та найуспішніші фахівці в 6 сферах.

Всеукраїнський рейтинговий журнал «Деньги плюс» ще в травні цього року оголосив про старт нового масштабного проекту: ТОП-100 «Майбутнє України. Діти». Місія проекту полягає в тому, щоб об'єднати самих яскравих, красивих і талановитих дітей України і подарувати їм унікальну можливість заявити про себе на весь світ.

Організаторами Всеукраїнського проекту ТОП-100 «Майбутнє України. Діти» є керуючий рекламним агентством Amillidius, експерт на фінансових ринках Богдан Терзі, а також бізнес-тренер і український дизайнер Ельвіра Гаврилова.

В короткій інформаційній довідці рейтингу йдеться, що «Аня – щира, добросерда, іноді – по-дівчачому примхлива. Але у вільний від навчання час дівчинка наполегливо опановує іноземні мови, малює і займається спортом. Художня гімнастика заповнює собою все активне дозвілля, тож не забарилися й спортивні успіхи, які окрилюють на подальші досягнення. Любить дівчинка допомагати мамі по дому, гуляти з друзями на дозвіллі, кататися на велосипеді і самокаті. Ну просто чарівна маленька першокласниця, яка уміє мріяти і впевнено йти до мети!»

Нагадаємо, не так давно ця маленька володимирчанка брала участь у фотопроекті, який запровадив глянцевий жунал «APRIORI».

;
Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин