Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Показали, як утримують полонених волинян, бійців 14-ї ОМБР

17:35 28.06.2018
1173

Ще одне відео-підтвердження: любомльчанин Юрій Євтушок – у полоні так званої ЛНР.

У мережі з’явилося чергове відео від так званої «народної міліції ЛНР» про те, як утримують полонених волинян, бійців 14-ї ОМБР – уродженця Любомльщини Юрія Євтушка та його побратима ізсела Заріка Любешівського району Якова Веремейчика.

«Юра телефонував до Сергій Євтушок, свого рідного брата. Якому також торочив як мантру: нас не б'ють; все добре; нас годують. Після цього телефонувала дружина Вікторія Гордієнко до спікера «прес-конференцій» з проханням дати можливість поспілкуватись з Юрою. На початках відмова. Згодом, дали можливість поспілкуватись», – прокоментував Богдан Муха.

Далі наведені такі факти:

«Яша і Юра є банальними маріонетками і їх інтереси не враховуються тут ніяким чином.

Підтвердженням цієї тези є ось який факт. Юра передзвонив своєму брату Сергій Євтушок і мав з ним телефонну розмову. Чому саме брату, а не дружині він передзвонив? Як сказав Сергій Євтушок, він свій абонентський номер використовує більше 10 років. По цій причині Юра номер пам’ятає.

А ось номер дружини Вікторія Гордієнко він не пригадує, бо вона ним користується не такий значний проміжок часу. Юра хотів поспілкуватись зі своєю Вікторією і тому через Яшу попросив під час спілкування того зі своїм братом Roman Veremey, щоб Вікторія Гордієнко передзвонила до нього і він її почув. Це здорово, що між родичами існує оперативний зв’язок і злагодженість, тому розмова між Юрієм і Вікторія Гордієнко відбулась.

Але це свідчить про те, що інтереси Юри не враховуються, це «матеріал», який повинен відпрацювати на камеру епізод «спілкування з родичами». Не більше».

Коментарі
19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин