Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тренінги проводила ВОГМО «Волинський Інститут розвитку та підтримки Громадських ініціатив».
Тренінги проводила ВОГМО «Волинський Інститут розвитку та підтримки Громадських ініціатив».

У Володимирі розповідали, де взяти кошти на розвиток громад

11:01 05.07.2018
502

Мешканцям громад, що на Володимирщині, розповіли, що одним із найнеобхідніших факторів розвитку громади є інвестиції. Наряду з цим важливим чинником розвитку території є залучення грантових коштів. Для цього необхідно уміти грамотно писати проекти, які могли б зацікавити донорів.

Про це йшлося 4 липня 2018 року, за сприяння Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості в Зарічанській, Устилузькій та Зимненській об’єднаних територіальних громадах під час тренінгів.

Тематика тренінгів: «Залучення додаткових ресурсів для розвитку громади», «Розвиток підприємницьких ініціатив серед молоді» та «Проектний менеджмент для мешканців ОТГ». Заходи проводила ВОГМО «Волинський Інститут розвитку та підтримки Громадських ініціатив».

Під час навчання, учасники мали змогу довідатися про ази проектного менеджменту, починаючи від написання проектної заявки та вимог до цього процесу, закінчуючи питаннями, як можна отримати грант та де шукати необхідну інформацію про конкурси та гранти.


На тренінгах не було тих, хто б нудьгував, бо його проводили в живій, інтерактивній формі. Учасники тренінгу висловлювали свої думки з приводу заданої тематики, працювали у групах, навчалися через інтелекуальні вправи, тести та змодельовані ситуації знаходити узгоджене колективне рішення, працювати у команді, при цьому відстоюючи свою думку. Активно обговорювали проблеми громад, які можуть бути вирішені шляхом залучення грантів.
Учасники тренінгу отримали багато корисних і практичних знань і порад з написання проектів, які без сумніву стануть їм у нагоді.

Нагадаємо, за парти у трьох школах, які знаходяться в оперативному управлінні відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської райдержадміністрації, першого вересня сяде 31 першокласник.

;
Коментарі
21 серпня
Сьогодні
Вчора
19.08.2018
18.08.2018
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин