Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Під час тренінгу
Під час тренінгу

Старост Володимирщини навчали ефективно працювати на розвиток громад

10:00 06.07.2018
781

Фахівці системи безоплатної правової допомоги взяли участь у проведенні семінару-тренінгу «Модель SMART для старости: ефективна діяльність заради розвитку громади», організованому для очільників громад Іваничівського, Володимир-Волинського та Любомльського районів, який відбувся в місті Нововолинську.

Начальник Нововолинського бюро правової допомоги Вікторія Скриннік поінформувала присутніх на семінарі старост громад про базові аспекти роботи органів місцевого самоврядування в частині надання безоплатної правової допомоги населенню та в роботі зі зверненнями громадян, – повідомляють у Волинському обласному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Аналіз законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про безоплатну правову допомогу», дозволяє стверджувати, що старости мають відповідні повноваження надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до їх компетенції. Звернення, що стосуються надання первинної правової допомоги, розглядаються в порядку, встановленому законодавством про звернення громадян. Відповідно, органи місцевого самоврядування зобов’язані забезпечити проведення особистого прийому кваліфікованими працівниками, які чітко та доступно можуть надати роз’яснення положень законодавства та проконсультувати з питань реалізації прав і свобод людини та виконання обов’язків.

Виконавчим комітетам рад рекомендували розробити та затвердити локальні нормативні акти правового характеру, які регламентуватимуть порядок надання старостою безоплатної первинної правової допомоги мешканцям старостинського округу.

Присутнім на заході очільникам громад також було надано інформацію про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та повідомлено про можливість отримання доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України в приміщеннях бюро правової допомоги, а також про дистанційне надання правових консультацій за допомогою Skype-зв’язку.

Загрузка...
Коментарі
15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин