Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Віктор Кривіцький
Віктор Кривіцький

Начальник Волинської митниці пішов на підвищення

14:00 06.07.2018
673

Уряд кадрово підсилив центральний апарат Державної фіскальної служби України. Прийняли рішення про призначення т.в.о. заступників голови ДФС у митному та податковому напрямах.

Нових керівників колективу служби представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на нараді, яка відбулась у ДФС за участі в.о. Міністра фінансів України Оксани Маркарової та в.о. Голови ДФС Мирослава Продана, – про це повідомляють у прес-службі ДФС України.

Податковим напрямом буде опікуватися Євген Бамбізов – начальник Офісу великих платників податків ДФС.

За митним напрямом працюватиме Віктор Кривіцький – начальник Волинської митниці ДФС.

Прем’єр міністр України окреслив першочергові завдання, які мають бути виконані ДФС у найкоротший термін, зокрема, щодо повного знищення тіньових схем на митниці, припинення корупційних та протиправних дій у податковій сфері, ліквідації тіньових потоків та забезпечення у повному обсязі всіх надходжень до бюджету.

«Я вимагаю, щоб ви почали сумлінно виконувати свої функції. Я вимагаю жорсткої, серйозної боротьби на благо держави. Ми маємо значні резерви і все це має бути мобілізовано в бюджет країни. Або сповідуєте принцип і робите Україну сильною, або ви маєте добу, щоб залишити свої посади», – зазначив Володимир Гройсман.

При цьому він додав, що легальний бізнес має відчувати підтримку і швидкий сервіс, аби не було жодних проблем і зволікань з оформленням вантажів.

У свою чергу в.о. Міністра фінансів України Оксана Маркарова підкреслила, що сьогодні спільна задача для ДФС та Мінфіну – сприяти прискоренню економічного зростання в країні. А це неможливо зробити без забезпечення рівних правил гри для всіх – і українського бізнесу, і для іноземних інвесторів.

«Спільна задача сьогодні – зробити бізнес середовище максимально сприятливим для чесного бізнесу та максимально неприйнятним і ворожим для бізнесу, який ухиляється від сплати податків», – наголосила Оксана Маркарова.

В.о. Голови ДФС Мирослав Продан впевнений, що підсилення кадрового складу центрального апарату ДФС дасть можливість досягнути ще більш позитивних результатів, зокрема, й спираючись на фундамент, закладений результативною роботою фіскальної служби у 2017 році та у першому півріччі цього року.

«Всі ті зміни, які ми започаткували спільно з Урядом, спільно з Міністерством фінансів України, а це і електронний чек, і формат «єдиного вікна», і нова система роботи СМКОР, і електронне відшкодування ПДВ – працюють, удосконалюються. Сьогодні змінюється і серверне обладнання, що сприятиме безперебійному обслуговуванню суб’єктів господарювання, постійно розширюються сервіси Електронного кабінету, достатньо високий рівень якого визнано міжнародними експертами», – зазначив Мирослав Продан.

Він запевнив, що сьогодні колектив ДФС абсолютно сформований та готовий до виконання всіх визначених Урядом завдань.

Загрузка...
Коментарі
14 жовтня
Сьогодні
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
07.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин