Вище неба: відбувся Всеукраїнський турнір «Володимирські висоти-2018»

29 Липня 2018, 13:33
Володимирчани мали змогу побачити у своєму рідному місті захоплюючі справжні змагання високого класу 3815

З нагоди 1030-ої річниці від часу заснування міста Володимира-Волинського на центральній площі Героїв відбулись змагання зі стрибків у висоту «Володимирські висоти-2018».

Учасники із Волинської, Львівської, Тернопільської, Житомирської, Київської, Донецької, Харківської, Чернігівської, Хмельницької та Кіровоградської областей показали всю силу, міць і спортивний гарт, а володимирчани мали змогу побачити у своєму рідному місті захоплюючі справжні змагання високого класу, - інформує прес-служба мерії.

Учасники турніру - із Волинської, Львівської, Тернопільської, Житомирської, Київської, Донецької, Харківської, Чернігівської, Хмельницької та Кіровоградської областей

Суддівська команда визначила призові місця наступним спортсменам: перше місце серед чоловіків посів Антон Мокряк, друге – володимирчанин Вадим Кравчук, а третє дісталось Сергію Слісенку ( м. Київ).

У жіночій команді перемогу здобула харків’янка Лілія Клімцова, другою стала володимирчанка Анастасія Матвійок, третю сходинку посіла ще одна володимирчанка Єлизавета Лата.

Заступник міського голови Ярослав Матвійчук разом з майстром спорту міжнародного класу, учасницею Олімпійських ігор-2016 Іриною  Геращенко, приїзд якої на захід був приємною несподіванкою для учасниківнагородили всіх переможців медалями, грамотами та грошовими преміями.

Нагадаємо, цими вихідними Володимир-Волинський святкує своє 1030-річчя.

Заступник міського голови Ярослав Матвійчук разом з майстром спорту міжнародного класу, учасницею Олімпійських ігор-2016 Іриною  Геращенко, приїзд якої на захід був приємною несподіванкою для учасників, нагородили всіх переможців медалями, грамотами та грошовими преміями.