Володимир повернувся у Володимир: у місті зустріли звільненого з полону сержанта Маначинського

#   617
Володимир повернувся у Володимир: у місті зустріли звільненого з полону сержанта Маначинського

Міський голова Ігор Пальонка привітав сержанта Володимира Маначинського, звільненого з ворожого полону 26 червня 2025 року.

Про зустріч мер повідомив у своєму фейсбуці.

58-річний військовослужбовець перебував у полоні з липня 2024 року і наразі проходить реабілітацію.

«Мав за честь вітати нашого Захисника. Володимир Михайлович є прикладом стійкості, незламності та жертовності за українську державу», – зазначив Ігор Пальонка. 

Міський голова подякував бійцю за захист України та побажав йому швидкого відновлення на рідній землі.

Громада вітає повернення Героя та бажає йому міцного здоров’я!

Володимир повернувся у Володимир: у місті зустріли звільненого з полону сержанта Маначинського
Володимир повернувся у Володимир: у місті зустріли звільненого з полону сержанта Маначинського
Володимир повернувся у Володимир: у місті зустріли звільненого з полону сержанта Маначинського
Володимир повернувся у Володимир: у місті зустріли звільненого з полону сержанта Маначинського

 

Останні новини

Всі

13 червня 2026

12 червня 2026

Переглянути все