Володимир повернувся у Володимир: у місті зустріли звільненого з полону сержанта Маначинського

Міський голова Ігор Пальонка привітав сержанта Володимира Маначинського, звільненого з ворожого полону 26 червня 2025 року.
Про зустріч мер повідомив у своєму фейсбуці.
58-річний військовослужбовець перебував у полоні з липня 2024 року і наразі проходить реабілітацію.
«Мав за честь вітати нашого Захисника. Володимир Михайлович є прикладом стійкості, незламності та жертовності за українську державу», – зазначив Ігор Пальонка.
Міський голова подякував бійцю за захист України та побажав йому швидкого відновлення на рідній землі.
Громада вітає повернення Героя та бажає йому міцного здоров’я!




Читайте також:
- Закордон
Український воїн ніс пораненого окупанта з Білорусі 10 кілометрів по замінованих полях, щоб поповнити обмінний фонд
- Миколаїв
У Миколаєві ветеран і колишній полонений Вільгельм Вітюк представив свою книгу про рік у неволі
- Острог
Острожанин удостоєний найвищої нагороди Рівненської облради «Хрест Клима Савура»
- Моршин
Моршинська громада зустріла звільненого з полону воїна Андрія Левковича