Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
До відпочинку готові!
До відпочинку готові!

Діти учасників АТО з Володимирщини відправилися відпочивати на Світязь

14:17 10.08.2018
969

Днями 12 дітей учасників АТО з Володимирщини відправилися на оздоровлення.

Оздоровлення відбувається за кошти обласної субвенції, на умовах спів фінансування із місцевого бюджету, - інформують у Володимир-Волинському районному відділі освіти, молоді та спорту.

Три тижні юні мешканці Володимирщини проведуть у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Світязь», що у селі Пульмо Шацького району.

У районному відділі освіти, молоді та спорту кажуть, що загалом усіма формами відпочинку та оздоровлення плануєть охопити 174 дитини зі шкіл, що знаходяться у оперативному віданні відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації із соціально вразливих категорій. До цього переліку не включено чисельність дітей, що буде оздоровлена у санаторіях та профілакторіях за путівками МОЗ та за спонсорські кошти.

Нагадаємо, упродовж 14 днів із 29 травня по 11 червня на базі шкіл працювали дитячі табори відпочинку з денним перебуванням, де відпочинком охопили 135 школярів віком від 7 до 17 років.

Як альтернативна форма відпочинку вчетверте цьогоріч проводився відпочинковий зліт обдарованої учнівської молоді “Юність”, у якому взяло участь 24 дитини та патріотично-спортивний зліт «Юний патріот», де відпочило 37 дітей із шкіл сіл Хобултова, Микуличі, Березовичі, а також школярі громад району та Колодяженської ОТГ Ковельського району.

Із початку року за путівками до ДП «УДЦ» Молода Гвардія» оздоровилося 4 дитини із малозабезпечених родин (бюджетні путівки) та 1 дитина учасника АТО (з частковою оплатою 20% від вартості путівки).
До ДП «МДЦ «Артек» направлено 7 дітей: 3 дитини-сироти, 3 – із малозабезпечених родин та 1 із багатодітної родини (путівка з оплатою 20% від вартості).

- Як і торік, у цьому році ми робимо все для того, щоб надати найширші можливості для відпочинку дітям пільгових категорій, - підкреслила у розмові начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Бігун. - У літніх таборах відпочинку оздоровляться всі діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, а також діти учасників антитерористичної операції й обдаровані діти краю.

Загрузка...
Коментарі
15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин