Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирщина: в громадах говорили про допомогу незахищеним верствам населення

17:00 10.08.2018
549

Днями відбулась зустріч директора Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталії Уколової з головами об’єднаних територіальних громад Володимирщини.

Говорили про допомогу соціально-незахищеним верствам населення, що проживають на території об’єднаних громад, - інформують у міськрайонній філії.

Залучення безробітних осіб на громадські роботи у соціальному напрямку – і є можливість допомогти мешканцям громад, що потребують нашої уваги, адже більшість з них не мають рідних та близьких. Багатодітні сім’ї, члени сімей військовослужбовців, особи з інвалідністю зможуть отримати конкретну допомогу щодо впорядкування садиб, заготівлі дров, індивідуального супроводу, - звернулась до голів Наталія Володимирівна.

Така співпраця допоможе залучити безробітних до тимчасової зайнятості та забезпечити заробітком, а ще й допомогти малозебезпеченним сім’ям нашої громади, - зауважив голова Оваднівської об’єднаної територіальної громади Сергій Панасевич.

Під час зустрічі було підписано договір на організацію громадських робіт із залученням безробітних осіб до робіт у соціальному напрямку.

В’ячеслав Католик – голова Зимнівської об’єднаної територіальної громади планує залучити безробітних осіб на громадські роботи у соціальному напрямку з 17 серпня.


Коментарі
21 листопада
Сьогодні
Вчора
19.11.2018
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин