Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Результати ЗНО у Володимирі: які навчальні заклади в лідерах

14:42 20.08.2018
3123

Більшість цьогорічних випускників загальноосвітніх закладів складали зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Школярі Володимира-Волинського не стали винятком.

Слід додати, що цьогоріч ЗНО також здавали випускники училищ та коледжів, у Володимирі - випускники педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського, агротехнічного коледжу та Вищого професійного училища.

Український центр оцінювання якості освіти підбив підсумки успішності учнів на ЗНО. Пропонуємо й вам дізнатися, у яких школах району найкращі результати.

Район.Володимир-Волинський у свою чергу проаналізував результати тестування випускників нашого міста.

Загальна картина ЗНО-2018 серед випускників навчальних закладів Володимир-Волинського виглядає так: найкращі результати показали випускники Володимир-Волинської гімназії ім.О.Цинкаловського, непогані результати у Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Анатолія Кореневського та НВК «ЗОШ№3-ліцей».

Отож, на ЗНО з української мови та літератури 15 % взагалі не подолали прохідний поріг. Хоча з того таки предмету 74 випускники набрали найвищий бал (180-200).

Найкращі результати ЗНО з цього предмету показали випускники Володимир-Волинської гімназії ім.О.Цинкаловського. Вони набрали найбільший відсоток 41,18 по кількості набраних найвищих балів (180-200), та серед випускників закладу немає тих, хто не подолав прохідний бар'єр.

Найвищий показник серед тих, хто не подолав прохідний бар'єр під час ЗНО з української мови та літератури, у випускників Володимир-Волинського вищого професійного училища - 52,53%


На ЗНО з історії України (його складали теж майже усі випускники) найкращі результати у випускників Володимир-Волинської гімназії ім.О.Цинкаловського. Вони набрали найбільший відсоток 17,65 по кількості набраних найвищих балів (180-200), та серед випускників закладу немає тих, хто не подолав прохідний бар'єр.

Найвищий показник серед тих, хто не подолав прохідний бар'єр під час ЗНО з Історії України у випускників Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Анатолія Кореневського. Хоча з цього предмету випускники цього навчального закладу набрали 17,65% по кількості набраних найвищих балів (180-200).


З математики найкращі результати ЗНО показали випускники Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Анатолія Кореневського. Найгірші - випускники Володимир-Волинського вищого професійного училища.


Слід зауважити, що на тестуванні з фізики та хімії хороші результати показали випускники Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського та Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
На тестах ЗНО з біології кращими були знову випускники гімназії імені Олександра Цинкаловського. 50% випускників цього навчального закладу, які складали ЗНО з біології набрали найвищий бал - від 180-200.


На ЗНО з географії найкрщі показники в гімназистів, а набільша кількість випускників, які не подолали поріг під час тестування у Володимир-Волинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.


З англійської мови на тестуванні непогані результати показали випускники Володимир-Волинської гімназії ім.О.Цинкаловського та Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Анатолія Кореневського.


Слід зауважити, що тести з французької та іспанської взагалі ніхто у районі не складав, з німецької мови ЗНО складало чотири людини.

Загрузка...
Коментарі
17 жовтня
Сьогодні
Вчора
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин