Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ярмарок вакансій для ДП « Автоскладальний завод №1 « ПАТ « АК « Богдан Моторс»
Ярмарок вакансій для ДП « Автоскладальний завод №1 « ПАТ « АК « Богдан Моторс»

Володимирчан кличуть працювати на «Богдан Моторс»

18:00 10.09.2018
819

Для укомплектування підприємства кваліфікованими кадрами Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості організувала 7 вересня 2018 року ярмарок вакансій для ДП « Автоскладальний завод №1 « ПАТ « АК « Богдан Моторс».

Сьогодні це підприємство має актуальні вакансії за спеціальністю: інженер-програмист, водій автотранспортних засобів, газорізальник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, маляр, слюсар з механоскладальних робіт, інженер-конструктор. На заході були присутні 27 безробітних.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Іщук , відкриваючи захід, поінформувала присутніх про стан ринку праці, наголосивши, що ситуація в місті та районі доволі складна, адже кількість пропозицій роботи обмежена, а чисельність пошукачів роботи зростає.

Керівник групи з кадрової роботи ДП « Автоскладальний завод №1 « ПАТ «АК «Богдан Моторс» Лариса Гладунець розповіла безробітним про сферу послуг, які надає підприємство, рівень заробітної плати, щоденний безкоштовний довіз працівників до роботи, умови праці. Вона не оминула увагою і високі вимоги до претендентів, а саме: під час добору кадрів на підприємстві враховують рівень кваліфікації, працелюбність, сумлінне виконання обов’язків, бажання професійного росту, порядність, вболівання за спільну справу.

Міні-ярмарок перетворився у конструктивний діалог, у якому безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. 6 присутнім видані направлення на роботу, а всіх бажаючих було запрошено відвідати підприємство, аби пересвідчитися у виявленому бажанні працювати на ньому чи поповнити резерв кадрів.

Нагадаємо, що з метою підвищення обізнаності населення про всі негативні наслідки неофіційного працевлаштування, Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості на постійній основі проводить семінари, круглі столи та інші заходи, присвячені питанню легальної зайнятості, де кожен бажаючий може отримати корисну для нього інформацію.

;
Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин