Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Володимирчанам розповіли про права землевласників та землекористувачів
Володимирчанам розповіли про права землевласників та землекористувачів

Володимирчанам розповіли про права землевласників та землекористувачів

19:35 21.09.2018
801

На Володимирщині працювала мобільна група з питань правової допомоги та роз'яснення антирейдерського законодавства.

Про те, що робили учасники групи у Володимир-Волинському районі, - інформує відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності РДА.

З метою надання правової допомоги із вище зазначених питань у зустрічі взяли участь заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ у Волинській області Леся Романенко, головний спеціаліст відділу Алла Лотвіна, керівник Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Наталія Смолярчук, в.о. начальника Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Лариса Базіла та провідний спеціаліст відділу міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та місті Володимир-Волинський Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Тамара Мартинюк.

Долучилися до обговорення й голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець та голова районної ради Роман Гук.
Леся Богданівна розповіла присутнім про функції, які виконує обласний оперативний штаб із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів і їх майнових прав та про роботу комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Зокрема, доповідач наголосила, що для того, щоб скаргу розглянули вона повинна бути правильно складена та містити усі необхідні реквізити.

"Скарга подається особою, яка вважає, що її права порушено, у письмовій формі. Та має містити повне найменування (ім’я) скаржника, його місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних осіб), а також найменування (ім’я) представника скаржника, якщо скарга подається представником; реквізити рішення державного реєстратора, яке оскаржується, зміст оскаржуваного рішення, дій чи бездіяльності та норми законодавства, які порушено, на думку скаржника; викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги; відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного у скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного рішення державного реєстратора та/або внесення відомостей до Державного реєстру прав; підпис скаржника або його представника із зазначенням дати складання скарги", - зазначила заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ у Волинській області Леся Романенко.

Також фахівці мобільної групи ознайомили присутніх із порядком реєстрації договорів оренди та обговорили питання у сфері земельних відносин, з якими найчастіше звертаються громадяни до БПД.

При цьому, голова райдержадміністрації Наталія Василець закликала голів об’єднаних територіальних громад активізувати роботу на місцях з приводу перенесення реєстрації договорів оренди , які були зареєстровані в книгах реєстрації до 2013 року в Держаний реєстр прав. Після цього усі питання з приводу подвійної реєстрації знімуться автоматично.

- Шановні Устилузький міський та сільські голови, дайте завдання землевпорядникам нехай проаналізують кадастрові карти. Де «білі плями» привести землі й договори у відповідність, - резюмувала Наталія Володимирівна.

На завершення усім присутнім роздано буклети та інформаційні матеріали правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

Читайте також: У Володимирі перевірять, як ведуть військовий облік на підприємствах та в установах

Коментарі
19 лютого
Сьогодні
Вчора
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин