Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинянам розповіли про одну з галузей кримінального бізнесу
Волинянам розповіли про одну з галузей кримінального бізнесу

Володимирчанам розповіли про одну з галузей кримінального бізнесу

15:46 12.10.2018
994

В рамках інформаційної компанії, яка триває з 11 по 26 жовтня 2018 року Державна служба зайнятості для безробітних та зайнятого населення організовує різноманітні інформаційно-консультаційні заходи, виїзні заходи, зустрічі з роботодавцями.

Так 12 жовтня у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», - інформують фахівці філії.

Про ситуацію стосовно торгівлі людьми в Україні на сьогоднішній день розповів начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної правової допомоги Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД Степан Слащук.

В ході зустрічі були висвітлені основні аспекти законодавства, що стосується торгівлі людьми та види підтримки і допомоги постраждалим. Торгівля людьми є однією з галузей кримінального бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами в світі.
Було озвучено, що проблема торгівлі людьми залишається болісною для України. Складна економічна ситуація в країні, високий рівень безробіття та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. В міжнародній системі Україна визначена як країна - постачальниця жінок. Саме громадянки України зараз складають значну частину живого «товару» на відкритих і таємних ринках Європи та Азії. Поширена серед іншого й торгівля людьми з метою використання жертв торгівлі як донорів для трансплантації органів і тканин, а також для некомерційного рабства в таких формах як примусове заміжжя, примусова вагітність, фіктивне вдочеріння (усиновлення).

Представник Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД також розповів, що сьогодні на перший план виходять все нові сторони торгівлі людьми, а саме торгівля з метою примусової праці. Останнім часом, жертвами частіше стають українські чоловіки, що безпосередньо підтверджує поширення трудової експлуатації.

Нагадаємо, днями відбулася зустріч працівників Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості з адміністрацією комунального підприємства Володимир-Волинської житлово-експлуатаційної контори №1.Коментарі
24 травня
Вчора
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин