Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Валентин Вірковський: «Ми формуємо новий структурний підрозділ – ліцей-інтернат спортивного профілю»

17:45 24.05.2018
9482

Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» з хорошими здобутками завершує цей навчальний рік і з оптимізмом готується до нового.

На один з найкращих навчальних закладів Волині чекають певні зміни у його структурі.

Про це у своєму зверненні на сайті навчального закладу розповів директор Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Валентин Вірковський.

«Дорогі друзі! Ми завершуємо досить складний навчальний рік. Це період випробовувань на міцність, це серйозна перевірка основоположних принципів, на яких вибудовувалась школа, вміння гнучко реагувати на зміну ситуації, не зупинятись на досягнутому, а, перегрупувавши сили та оптимізувавши значно менший фінансовий ресурс, продовжувати рухатися вперед, розвивати основні напрямки роботи навчального закладу. Перед колективом ставилась задача вийти на новий рівень у навчанні, спорті, творчості, показати життєздатність колективу у складних умовах, переконати результатами тих, хто сумнівався або ж мав іншу думку щодо перспектив нашого майбутнього розвитку. Спільними зусиллями дітей, педагогів та батьків нам це вдалося зробити. Ми досконало вивчили нове законодавство про освіту, провели цілий ряд консультацій з експертами Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, а також Державної служби якості освіти, народним депутатом Ігорем Гузем та депутатами обласної ради, міською владою. Адміністрація навчального закладу мала робочі зустрічі з головою обласної ради Ігорем Палицею, а колектив та батьки мали можливість поспілкуватися з головою облдержадміністрації – Олександром Савченком. Метою цих заходів було донести до керівництва області, народних обранців, громадськості напрацьовану колективом структуру навчального закладу, яка відповідає запитам територіальних громад і Закону України «Про освіту» та спрямована на навчання й розвиток дитини, створення інклюзивного освітнього середовища, де комфортно кожній дитині, яка прагне вчитися і розвиватися.

Сьогодні ми можемо сказати про досягнення компромісного рішення. Колектив розпочав роботу. Ми формуємо новий структурний підрозділ – ліцей-інтернат спортивного профілю, що надаватиме спеціалізовану освіту з наступних видів спорту: футбол (футзал), боротьба, легка атлетика. Шкода, що втрачаємо бокс, але тут, перш за все, постає кадрова проблема. Разом з тим ми зберігаємо старшу школу та профілі з природничо-математичних предметів. Школа буде враховувати індивідуально-групові запити учнів й на інші дисципліни.

Базова школа перейменовується в гімназію, де поглиблено будуть вивчатись академічні предмети. Залишається початкова школа, набір у перші класи завершений. Думаю, що ми створимо достойні умови для дітей, які розпочинають шлях за новими освітніми програмами. Дошкільне відділення працюватиме на запит та за кошти територіальних громад. Оздоровчий табір «Світязь» продовжить роботу, однак функції цього структурного підрозділу будуть розширені, і він, поряд, з оздоровленням дітей, поступово стане спортивною базою для структурного підрозділу «Ліцей-інтернат спортивного профілю».

Дякую всім, хто був і сьогодні залишається з нами. Дякую всім, хто підтримав нас. Перед нами серйозні завдання, у нас амбітні плани. Дай Боже нам здоров’я та сили, витримки та мудрості, спільними зусиллями зреалізувати наші плани для дітей, для родин, для України», - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, не так давно цей навчальний заклад відвідав голова Волинської ОДА Олександр Савченко.

«Ми вирішимо цю проблему, як ми вирішуватимемо - не ваша турбота. Ваша - щоб все було нормально… Моя позиція одна - ми працюємо для людей, люди - це ви», - підсумував тоді очільник ОДА.

Коментарі

Педагог

01:05 26.05.2018

а згодом поступово перейде у приватні сат( Г)анинські руки

Оксана

15:11 07.11.2018

Умови вступу до вашого закладу на футбол

Оксана

15:12 07.11.2018

Навчання у вас платне чи ні

25 березня
Вчора
23.03.2019
22.03.2019
21.03.2019
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин