Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Про що звітував мер Володимира перед громадою
Про що звітував мер Володимира перед громадою

Гроші, дороги, реалізовані проекти та плани, - про що звітував мер Володимира перед громадою

12:31 28.01.2019
3552

На минулому тижні міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк прозвітував перед громадою про свою роботу у 2018 році.

Після виступу очільника громади присутні мали можливість переглянути короткий відеоролик про кращі здобутки древнього Володимира.

«Публічне щорічне звітування перед громадою княжого міста стало уже доброю традицією, адже це звіт усієї команди міської ради, це підсумок усіх реальних справ та проектів, реалізованих спільно з громадою на благо Володимира. Як і кожного року, у нас є як позитивні зрушення, так і проблемні питання, які доводилося вирішувати разом через діалог, іноді палкі дискусії. Проте наше завдання – служити громаді і слухати її, бо тільки так можна знайти єдине прийнятне рішення. У зв’язку з тим, що в державі відбувається процес децентралізації, все більше соціальних зобов’язань знімається з центрального бюджету і перекладається на місцевий. Ми витримали це навантаження і навіть змогли чимало зробити для громади», - зазначив очільник міста у своїй промові.

Потому Петро Саганюк відповів на всі запитання, які мали можливість поставити представники місцевої громади.

Подаємо Вашій увазі кілька запитань та відповідей, які прозвучали на звіті.

Що буде з Риловицею?

- Буде порядок. Ви бачили, що в минулому році ми вже розпочали роботи на цьому об’єкті. Цьогоріч, думаю, продовжимо і місто буде мати чудову зону для відпочинку.

Коли вже буде закінчено будинок для атовців та військовослужбовців?

- Цей будинок будується вже 12 років. Мені вже соромно хлопцям в очі дивитись, хоча ми робимо все, аби пришвидшити здачу цього довгобуду. Про це будівництво говорили вже й на сесії Верховної Ради України, проте будинок ще й досі не здали в експлуатацію.

Чому діти з сусідніх ОТГ не можуть навчатися у школах міста?

- Можуть, але голови громад мають розуміти, що за своїх дітей вони повинні платити. Ми витрачаємо кошти на їх утримання, як в садочках так і в школах, і немалі суми. Чому це має відбуватися за кошти нашої громади? У них є гроші, нехай платять.

Чому так погано харчують дітей у ЗОШ№2?

- Я був в усіх школах і бачив як харчують. Мені найкраще сподобалось харчування у п’ятій школі. Зайшов, там пюрешка, котлетка... А в одній із шкіл, не хочу називати в якій, розмазали ту кашку по тарілці, поклали третину сосиски і на, - їж дитино…

Директор школи Валерій Мосіюк виправдовувався, що меню в усіх школах однакове і він не розуміє, чому з’явились претензії до харчування в їхній школі.

- На інші школи не скаржаться. У мене таке враження, що тобі вже посада директора приїлася. Це, напевно, в твоїй школі найбільше нещеплених дітей та найхолодніше в класах, - зауважив Петро Саганюк.

Гарно розпочали облаштовувати парк «Слов’янський» і кинули, в чому справа.

- Не кинули…Цьогоріч, як тільки дозволять погодні умови роботи в парку продовжаться.

- Що будете робити, коли закінчиться кладовище?

- Шукаємо територію під нове.

- Чому до міста не приєднуються навколишні села?

- Їм пропонували, я навіть обіцяв, що коли приєднаються, кожного року будемо якусь вулицю робити. Проте бажаючих немає. Процес децентралізації триває, уже говорять про створення агломератів навколо міст. Не секрет, що в нашій країні лише сильні громади матимуть шанс на порятунок. Тому час покаже.


На звіті також були озвучені запитання про ліквідацію ЖЕК, відкриття відділення гемодіалізу, очищення річки Луги, належну організацію міських перевезень громадським транспортом.

Окрім запитань та прохань, присутні дякували за відремонтовані будинки, дороги та інші об’єкти інфраструктури, підтримку молоді та допомогу.

Лунали також скарги на поганий стан доріг та відключення газу.

Прозвучала дуже слушна пропозиція від мешканки міста спільно з релігійними громадами організовувати в місті гарячі обіди для нужденних.

Тетяна ПАЛАЄВСЬКА

Коментарі
21 липня
Сьогодні
Вчора
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин