(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Краєзнавця, історика та письменника Ярослава Царука привітали з днем народження

14:00 06.03.2017
810

6 березня заступник міського голови – секретар міської ради Олег Свідерський від імені міського голови, від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради привітав із днем народження, 84-літтям, Почесного громадянина Володимира-Волинського, Волинської області, краєзнавця, історика та письменника Ярослава Васильовича Царука.

Олег Свідерський побажав імениннику міцного здоров’я, довгих літ життя, сімейного благополуччя, добробуту, натхнення для подальшої дослідницької й письменницької роботи, всіх Господніх гараздів. Вручив квіти та грошовий подарунок. Ярослав Васильович, у свою чергу, подякував за привітання, багаторічну підтримку та допомогу в його діяльності, - йдеться на сайті Володимир-Волинської міської ради.

В доробку Ярослава Царука – вже чотири виданих за сприяння міської влади Володимира-Волинського книги, і … близько тисячі неопублікованих статей, з яких вийде ще не одна книга.

Наразі Ярослав Васильович працює над біографічною книгою, співпрацює з Українським Інститутом Національної пам’яті, безпосередньо – з його керівником Володимиром В’ятровичем. Адже більше інформації, ніж Ярослав Царук, щодо так званої Волинської різанини, трагічних українсько-польських подій на Волині, які мали місце в 40-х роках минулого століття, в Україні немає ніхто.

А ще Ярослав Васильович мріє, аби знайшовся той, хто за його працями захистить докторську чи, може, й кандидатську дисертацію. Єдине, на що жаліється іменинник, попри поважний вік, то це на зір. Відтак, бажаємо йому гарного самопочуття й довгих літ життя, наповнених працею, яку він так любить.

Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2018
21.06.2018
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин