Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Про нас

Онлайн-видання Район.Володимир-Волинський  розповідає про свята та будні міста та району, про цікавих, талановитих і працьовитих людей володимирського краю, про актуальні проблеми володимирчан.

Ми оперативно та ґрунтовно розповідаємо про політичне, економічне та культурне життя Володимирщини, про діяльність міської та районної влади. Робимо все можливе, щоб ви більше дізналися про найпотаємніші та найвіддаленіші куточки древнього міста та району.

Над інформаційним наповненням сайту працює досвідчена команда журналістів. Це дає можливість розміщати на нашому сайті оперативну, а головне – ексклюзивну інформацію. 

Для того аби читачі Володимирщини мали змогу отримувати наш інформаційний продукт в зручних для себе форматах редакція обрала платформу від мережі гіперлокальних видань Rayon.in.ua, яка постійно розвивається і дає можливості використовувати різноманітні інформаційні технології для оперативної, інтерактивної та нетипової подачі публікацій.  

Район.in.ua – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочерговою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію.

Ключові позиції концепції мережі Район.in.ua:

СВОЯ ІНФОРМАЦІЯ

Інтернет-користувач «перегодований» інформацією, яка доступна усім. Новини органів місцевої і державної влади, пригоди, офіційні повідомлення установ і організацій тощо. На основі такої інформації формують свій «порядок денний» більшість регіональних медіа.

Водночас навколо стаються інші події: комунальні, транспортні, інфраструктурні та інші проблеми є в кожному місті і селі, в кожному районі міста і навіть в кожному дворі. Вони лишаться поза увагою більшості журналістів.

Окрім того, гонитва за оперативною інформацією не дає можливості інтернет-журналістам повноцінно шукати і знаходити цікавих людей – мешканців свого міста чи району. Диваки, герої чи й просто люди з цікавою долею – це також те, що цікаво читати людям, які живуть поряд. 

Така  інформація і складає основу контенту мережі видань «Район.in.ua».

ПРАКТИЧНА СПРЯМОВАНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

Інформація мусить нести користь. Вона повинна бути у розумному балансі із просто цікавою інформацією.

Корисність інформації, яку продукує мережа видань «Район.in.ua», полягає у двох аспектах:

  • Опис конкретної проблеми змушує відповідальних осіб реагувати на неї.  Як наслідок – сприяти її вирішенню. 
  • Люди потребують конкретної практичної, прикладної інформації щодо служб і сервісів у власному районі міста чи селі, способі дозвілля, планів влади щодо ремонтів та благоустрою тощо. Така інформація часто не лежить на поверхні і потребує додаткової роботи журналістів. Зрозуміти, як саме практична гіперлокальна інформація потрібна людям, знайти її і вчасно поширити – завдання мережі видань «Район.in.ua».

СПІЛКУВАННЯ

Давно минув час, коли інформація «від журналістів» була найбільш авторитетною і унікальною. Міф про «сакральність» професії розвінчаний. Люди хочуть чути інших – поінформованих і компетентних  людей. І ними можуть бути не обов’язково журналісти (феномен соціальних мереж ґрунтується саме на цьому).

Мережа видань «Район.in.ua», забезпечує можливість спілкування через

  • Регіональні міні-форуми. Ними, по суті, є форми для коментування повідомлень на сайтах мережі. Кожна тема побулікації – це окрема «гілка» обговорення. На сайті немає цензури для коментаторів, діють всього лиш загальноприйняті правила про неприпустимість образ і брехні. 
  • Повідомлення «народних журналістів». Мережа видань «Район.in.ua», дає можливість кожному інтернет-користувачу продукувати свій власний контент завдяки функціоналу «Повідомити новину». Побачив аварію, знаєш про дірявий дах у будинку, про нечесного вчителя чи директора дитсадка – пиши на «Район.in.ua». напишеш анонімно – ми перевіримо достовірність інформації. Напишеш офіційно – ми заплатимо гонорар. Просто повідомиш про проблему – допоможемо її вирішити, піднявши на публічний рівень.

ФІЛОСОФІЯ МЕРЕЖІ

Філософія мережі видань «Район.in.ua», ґрунтується на кількох сталих постулатах, яких ми неухильно дотримуємося.

Ми знайомі зі своїм читачем. Ми знаємо, де він живе, по яких тротуарах ходить, у яких автобусах їздить, на яких базарах чи у магазинах купує хліб, туфлі й зубну пасту. Ми знаємо, що йому болить. Ми розуміємо його, тому що ми – такі ж, як і він: місцеві. 

Інформація може реально допомагати. Оприлюдненої інформації про погану роботу боїться кожен чиновник. А тому після оприлюднення критичної інформації починає діяти. Ми знаємо тих, хто покликаний вирішувати проблеми громадян, хто отримує зарплату за кошт платників податків. Поліція, комунальні служби, чиновники місцевих рад і райдержадміністрацій, санстанція, фіскали, медики, освітяни – їхню роботу ми оцінюємо. Пишучи про конкретну проблему конкретного мешканця нашого району, ми а) звертаємо увагу на це відповідальної посадової особи, б) кажемо привселюдно: ось цей чиновник відповідальний за вирішення цієї проблеми.

Ми – мережа. «Район.in.ua» – це не просто перелік назв окремих видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося один в одного. Поява кожного наступного видання підсилює нас. 

Район.in.ua – це проєкт медіахолдингу CID MEDIA GROUP.

20 квітня
Сьогодні
Вчора
18.04.2021
17.04.2021
16.04.2021
15.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю