(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

До проходження служби в поліції залучатимуть молодь Володимира

09:00 22.03.2017
914

Про це домовилися під час зустрічі директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова та начальник Володимир-Волинського відділення поліції ГУНП у Волинській області підполковник поліції Михайло Бобик.

Під час розмови Наталія Володимирівна дізналась у кадровій потребі відділення та умови відбору претендентів на вакантні місця.

Михайло Петрович відзначив, що допомога у кадровому забезпеченні Володимир-Волинського відділеня сьогодні доречна і потрібна.

До речі, це розширення кола вакансій буде цікавим і для зареєстрованих безробітних, зокрема молоді, демобілізованих учасників АТО, адже сьогодні служба має і можливість, і ресурс для забезпечення кваліфікованого професійного відбору кандидатів на службу в поліції.

З цією метою було домовлено про проведення у центрі зайнятості Днів поліції та узгоджено вже першу дату зустрічі.

Також вирішили спільно з фахівцями сектору кадрового забезпечення проводити інформаційні заходи на базі Володимир-Волинського агротехнічного коледжу з випускниками юридичного факультету щодо умов набору та можливостей проходження служби в поліції.

Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2018
21.06.2018
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин