(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимир-Волинське ТМО «засипали» корисними і необхідними подарунками

17:41 20.09.2017
841

Терапевтичному відділенню Володимир-Волинського ТМО передали у подарунок функціональні ліжка, які розмістили у щойно відремонтованій палаті терапевтичної відділення. Окрім того, за сприяння міської ради, в акушерське відділення Володимир-Волинського ТМО було придбано прилад для діагностики та контролю гіпербілірубінемії у новонароджених.

Про це йдеться на сторінці ТМО у «Фейсбук».

«І знову подарунки. За спряння голови обласної організації товариства червоного хреста України Пришко Валентини Степанівни та управління охорони здоров'я Волинської ОДА, Володимир-Волинське ТМО отримало в подарунок функціональні ліжка, які розмістили у щойно відремонтованій палаті терапевтичної відділення. Цей подарунок дозволить значно поліпшити умови перебування пацієнтів у лікарні.
Колектив Володимир-Волинського ТМО дякує за допомогу», - йдеться у дописі.

Окрім того, за сприяння міської ради, в акушерське відділення Володимир-Волинського ТМО було придбано неінвазивний транскутанний фотометричний аналізатор - «БІЛІТЕСТ» тип АГФ – 02 для проведення білітесту – діагностики та контролю гіпербілірубінемії у новонароджених.

Метод транскутанної білірубінометрії є скринінговим і служить для виділення групи ризику по розвитку важкої гіпербілірубінемії. Використання пристрою «Білітест» дозволяє обмежити коло новонароджених, у яких вимагається взяття крові для дослідження на білірубін.

Прилад «Білітест» дає можливість деталізованого спостереження за динамікою жовтяниці новонароджених і ефективністю проведення терапії.
Проблема гіпербілірубінемії новонароджених незважаючи на тривалість в вивченні зберігає свою актуальність. В епідеміологічному плані за останні 5 років в багатьох регіонах нашої країни відмічається підвищення захворюваності на гіпербілірубінемію, як у недоношених так і в доношених малюків.
За 2 міс. в пологовому відділенні Володимир-Волинського ТМО проведено 54 дообстеження у новонароджених з ризиками виникнення гіпербілірубінемії.Коментарі
22 червня
Сьогодні
Вчора
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин