Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирські підземелля потрапили в добірку 15 таємничих екскурсій

10:28 26.01.2018
1220

Сутінковий світ підземель вабить туристів безліччю таємниць і загадок. Під кожним великим містом є ціла система підземних ходів, підвалів і рукотворних печер, що зберігають історію і міські легенди. Частину з них вже вивчено і відкрито для відвідування, але багато ще належить вивчити.

Команда Zruchno.Travel підготувала добірку найцікавіших таємничих місць, від відвідувань яких захоплює дух, і з задоволенням пропонує вам.

До цієї добірки потрапило місце, де можна знайти печери, схожі з підземними лабіринтами Києво-Печерської Лаври, – Зимненський Святогорський монастир. Обитель знаходиться на Волині, в селі Зимне, Володимир-Волинського району.

Він є одним із найдавніших монастирів України. За свою довгу історію обитель не раз руйнувалася і відновлювалася. У кінці XIX століття монастир став жіночим, за радянських часів його закрили, відновлювати почали тільки в 1991 році.

Монастирський комплекс складається з красивого Успенського собору, ділянок оборонних стін, трапезної із церквою і господарських будівель. Поруч розташована невелика Троїцька церква, поблизу якої знаходиться вхід у стародавні печери. Комплекс печер складається з трьох вулиць-коридорів і підземного храму, загальна протяжність печер сягає понад 70 метрів.

Храм, розташований у кінці, знаходиться на глибині близько шести метрів, у зведенні церкви є вентиляційний отвір у вигляді купола, який виходить на внутрішній монастирський двір. Вхід у печери Зимненської обителі відкритий для відвідування паломниками і екскурсантами.

Коментарі
20 лютого
Вчора
18.02.2018
17.02.2018
16.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин