Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Володимирщині побільшало кваліфікованих кравців

12:08 09.02.2018
216

У Володимир-Волинському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті за направленням Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості проходили навчання за спеціальністю «Кравець» 9 безробітних. Навчання здійснювалось на замовлення роботодавців.

5 лютого 2018 року для них відбувся екзамен, який пройшов з демонстрацією власноручно пошитих моделей, що підтверджувалось екзаменаційною роботою. Усі слухачі курсів успішно завершили навчання, за рішенням кваліфікаційної комісії їм присвоїли кваліфікаційний розряд та вручили в урочистій обстановці свідоцтва.

Сфера використання праці кравця досить широка: від виконання окремої операції до самостійного виготовлення готового виробу. Отримавши відповідні навики та знання слухачі можуть реалізувати себе як професіонали.

Володимир-Волинський міськрайонний центр зайнятості продовжує роботу по вирішенню питань працевлаштування безробітних, в тому числі і з використанням навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації шукачів роботи з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
Коментарі
22 лютого
Сьогодні
Вчора
20.02.2018
19.02.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин