(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-96099324-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирчанам пропонують роботу на залізничній станції

17:14 08.06.2018
609

Для володимирчан відбувся міні-ярмарок вакансій за професіями «прибиральник службових приміщень» та «станційний робітник».

Захід відбувся за участю директора Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталії Уколової, начальника станції Володимир-Волинський Нелі Гашинської та 12 осіб з числа безробітних.

Під час ярмарку начальник станції провела екскурсію для присутніх осіб по службовим приміщенням та території залізничного вокзалу, детально розповіла про вимоги до претендентів та розмір заробітної плати. Неля Михайлівна зауважила, що працівники залізниці забезпечуються соціальним пакетом та медичною страховкою, адже робота на залізниці потребує особливих вимог до здоров’я працівника.


Проведення даного заходу дало можливість роботодавцю самостійно підібрати собі працівників із числа претендентів, а зареєстровані безробітні отримали можливість оцінити умови праці та розмір заробітної плати, ознайомитись з графіком роботи та соціальними гарантіями.
Під час заходу роботодавцем були проведені індивідуальні співбесіди з безробітними.

В результаті, 9 присутнім на зустрічі були видані направлення на роботу.

Нагадаємо, днями, задля ознайомлення учнівської молоді з різноманітністю професій, фахівці Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості проведели для школярів Устилузької громади «Турнір знавців професій».

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин