Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинські держслужбовці долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту
Волинські держслужбовці долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту

Володимирські держслужбовці писали Всеукраїнський радіодиктант

11:13 10.11.2018
824

В День української писемності та мови володимирчани долучилися до ХVІІІ Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Писали диктант держслужбовці Володимир-Волинської райдержадміністрації, - інформує відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Уже вкотре зачитував диктант доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.

Як зазначила ведуча, кількість учасників радіодиктанту національної єдності щороку зростає, а географія поширюється, адже участь в акції можуть брати усі бажаючі і для цього потрібні лише ручка, аркуш паперу, радіоприймач або будь-яка техніка з можливістю виходу в Інтернет.

Протягом останніх 18 років ця акція перетворилася із звичайної перевірки знань української мови до масштабного міжнародного флешмобу.

Довідково:

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це унікальна подія, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада. Українське радіо започаткувало акцію ще 2000-го. Відтоді щороку слухачі можуть взяти участь у написанні та з’ясувати, наскільки добре знають мову.

Як правило, текст – авторський, ексклюзивний, створений спеціально на замовлення Українського радіо відповідно до всіх приписів і норм правопису – складається близько з 150 слів. Диктор читає його в прямому ефірі двічі.

За час проведення Всеукраїнського диктанту національної єдності постійно збільшується аудиторія та географія учасників. Десятки тисяч листів надходять з усіх областей України та з-за кордону. Пишуть люди різного віку і різних професій: школярі і студенти, військові і робітники, пенсіонери і домогосподарки. Пишуть наодинці з приймачем і цілими колективами.

Читайте також: У Володимир-Волинському ВПУ збільшили держзамовлення на одну із спеціальностей

Коментарі
18 серпня
Вчора
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
12.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин