Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Волині надають екстрену допомогу тим, хто потерпає від домашнього насильства
На Волині надають екстрену допомогу тим, хто потерпає від домашнього насильства

На Володимирщині допомагають тим, хто потерпає від домашнього насильства

12:30 24.11.2018
613

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводять Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства».

Її мета – підвищення обізнаності громадськості з питань попередження домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми та формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства, – повідомляють у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Відтак, 23 листопада 2018 року о 16 годині на Замковій площі відбулося відкриття Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». В рамках акції планується підсвітити Луцький замок у помаранчевий колір – офіційний колір кампанії, що символізує світле майбутнє вільне від насильства.

Меседж кампанії 2018 року – #Жити_без_насильства.

Довідково: Проблема домашнього насильства набуває все більшого розголосу і виходить за рамки сімейних непорозумінь та сварок.

22 серпня 2018 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 655 «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі». На даний час вивчається доцільність створення притулків в усіх містах області. Своєчасне отримання у притулках якісних соціальних і реабілітаційних послуг жертвами домашнього насильства сприятиме відновленню їхніх соціальних функцій, морального, психічного та фізичного здоров’я.

За 9 місяців 2018 року в області зафіксовано 2 тисячі 962 звернення що стосуються домашнього насильства: 8 звернень від дітей, 2 тисячі 831 – від жінок та 123 – від чоловіків.

Разом із тим, 22 серпня 2018 року прийняли постанову Кабінету Міністрів України № 654 «Про затвердження типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

На Волині уже створили 6 мобільних бригад, які надають екстрену допомогу при вчиненні домашнього насильства в:

– Камінь – Каширському районі,

– Маневицькому районі,

– Ратнівському районі,

– Рожищенському районі,

– Турійському районі,

– Зимнівській ОТГ Володимир-Волинського району.

Читайте також: Володимирщина на розвиток отримає більше 3 мільйонів гривень

Коментарі
18 вересня
Сьогодні
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин