Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Релігійна громада волинського села не бажає переходити до ПЦУ
Релігійна громада волинського села не бажає переходити до ПЦУ

Релігійна громада села Красностав не бажає переходити до ПЦУ

10:15 08.03.2019
1368

У неділю, 3 березня, у Свято-Василівській церкві села Красностав, що на Володимирщині відбулися загальні парафіяльні збори.

Про це інформує фіційний сайт Володимир-Волинської єпархії УПЦ.

До храму прибули паломники із навколишніх сіл: Охнівки, Сусваля, Овадного, міста Володимира-Волинського, священники Володимир-Волинського благочиння – щоб духовно підтримати парафіян місцевого храму.

Під час Молебню протоієрей Олексій Шаран, настоятель церкви Сергія Радонезького із села Галинівки, розповів про історію Православної Церкви, про утвердження християнської віри. Настоятель храму та голова парафіяльних зборів протоієрей Сергій Зозуль, розпочинаючи парафіяльні збори наголосив, що уже 116 років у Свято-Василівській церкві лунають молитви до Всемилостивого Господа. У різні часи, за тої чи іншої політичної системи, богослужіння у церкві не припинялися. Отець настоятель закликав парафіян бути і далі вірними православній вірі своїх батьків, дідів та прадідів, зберегти і передати цю віру наступним поколінням.

Під час загальних парафіяльних зборів було заплановано відкрите голосування про ставлення до новоствореної ПЦУ та подальшу духовно-адміністративну підпорядкованість релігійної громади храму Свято-Василівської церкви. З означених питань мали можливість висловитися усі присутні.

Попри загальний настрій членів релігійної громади берегти і далі єдність у вірі та спільній молитві, одна з парафіянок храму висловила своє невдоволення підпорядкуванням громади Українській Православній Церкві. Вона перерахувала цілий ряд звинувачень-ярликів, котрі останім часом масово тиражуються телебаченням та іншими провладними ЗМІ, зокрема виступила проти проведення у храмі богослужінь церковно-словянською мовою. Така позиція не знайшла відгуку серед інших парафіян.

Під час голосування прихожани Свято-Василівської церкви висловили свою підтримку канонічній Українській Православній Церкві на чолі із блаженнішим митрополитом Онуфрієм.

Читати також: На Володимирщині релігійна громада прийняла рішення не зраджувати УПЦ
Коментарі

Йосип

10:48 08.03.2019

Особиста справа кожного комуниста ...

не дивує

15:23 08.03.2019

Що прціновувач жовтневого з бригадою провели паломнічество,зюганово кіріл орденком нагородив давнр,зганов десять років кричить що лєнін мученик православний,а Христос перший комуніст,кропляться памятники самогубцеві,людині яка закінчила католицьку семінарію,полякові іудейського походження дзержинсткому,ікони сталіна під Петербургом в церквах,і иіж люди рвуть глоткі за царя миколку убіжнного чекістами,а патріарх сидить на сторіччі від заснування нквд разом з людиноб яка цей культ вертає..все змішалось..але ви потєшні хохли просто вірте ..не перегружайте голову..жовтневий аполітіческій парторг всьо порішає..нащо очкі брати буковкі читати..

І не повиздихають московіти

07:11 12.03.2019

Пора виявляти путінських попів кегибістів і вручати квитки на потяг до Москви

23 липня
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин