Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

29 травня: церква цього дня згадує преподобного Феодора

09:57 29.05.2019
300

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні середа, 29 травня.

З іменинами вітайте Федора, Олександра, Георгія.

Церква цього дня згадує преподобного Феодора Освяченого. «Освяченим» його називають тому, що він був першим священиком, котрий прийняв сан (був висвячений) у себе в обителі. Феодор походив з багатої родини, але рано просяк духом християнства. Тому, ще юнаком він полишив батьківську домівку й пішов у пустелю, де став учнем самого Пахомія Великого (навіть дні їхньої пам’яті слідують один за одним). Він був до останнього разом зі своїм учителем: доглядав за святим Пахомієм під час передсмертної хвороби останнього, а коли великий авва відійшов до Господа – закрив йому очі.

У Києві на Лук’янівці (вулиця Овруцька) існувала велика красива церква Феодора Освяченого, збудована у 1873 році, але її по-варварськи зруйнували більшовики в 1935.

В народі Феодора називали Федотом. Останнім деревом, яке розпускалося на території України був дуб, тож коли до Федота на дубі з’являлося листя – це віщувало тепло.

25-ий місячний день! Від Риб місяць перекочував до Овна, що мирно пощипує травичку, але готового буцатися “до останнього”. Надзвичайно імпульсивний день з нестабільною енергетикою, тож намагайтеся прожити його якомога спокійніше. Важливі зустрічі та переговори можуть зірватися через якусь дрібницю. Висока ймовірність конфронтації, що може закінчитися для всіх сторін не надто приємно. Справи, які потребують точності, виваженості — ліпше відкласти — існує висока вірогідність помилки. Корисною буде концентрація на духовних аспектах буття.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1918 році: +1,9; а найтеплішим у 1924 - +31,6.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі
17 липня
Сьогодні
Вчора
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин