Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирчанин – у комі, батьки просять про допомогу

12:43 28.09.2019
1965

Мешканець Володимира-Волинського, 19-річний Владислав Гусманов, третю добу знаходиться у комі.

Сім’я потребує фінансової допомоги, адже щоденно на лікування необхідно більше 3 тисяч гривень, – пише БУГ.

Стан юнака критичний, він знаходиться у львівській лікарні. У хлопця тріснутий череп, зламані ребра та пальці.

Владислав на штучній вентиляції легенів, має набряк мозку. Батьки підозрюють, що їхнього сина побили, обставини встановлюються.

Юнак, студент львівського вишу, навчається на факультеті ІТ технологій, а також паралельно працює.

Батьки, Наталія Гусманова (Волошко) та Юрій Гусманов, благають про фінансову допомогу. Кожного дня на лікування необхідно більше 3000 гривень. Родина немає таких коштів. Окрім Владислава в сім’ї ще двоє неповнолітніх діток.

Батьки будуть дуже вдячні кожному, хто має змогу допомогти (будь-яка сума є важливою), а також просять молитися за їхньго сина.

Номер картки Приватбанку 5363 5423 0854 6200 батько ГУСМАНОВ ЮРІЙ РАІСОВИЧ.

Читайте також: Маленькій волинянці потрібні сто тисяч доларів на лікування

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Катерина

13:00 29.09.2019

У статті пишуть, що хлопця побили 23 вересня. Тож хочу сказати, що ми з дитиною приблизно біля 21 години проходили по вулиці Гнатюка якраз у понеділок 23 вересня. І бачили що там один молодий хлопець дуже сильно б'є іншого. Я ніколи до цього не бачила, щоб так сильно били. Моя донька дуже перелякалась і ми поспішили звідти. Відповідно я мало, що можу у деталях згадати. Того, хто бив намагалась зупинити ймовірно його знайома дівчина та їй це не вдавалось, він її просто відштовхував. Той, кого били вже на землю впав та тримався руками за голову, але той тільки кричав та копав його зі всіх сил ногами. Я не підходила близько, бо реально було дуже страшно і за себе, і за дитину. Тому запам'ятала тільки, що хлопець якого били був вдягнутий у білий одяг. Потім я побачила, що до них почав кричати таксист, що вийшов з білої машини і той псих нарешті почав відходити, хоча продовжував погрожувати, орати та ще витях прапор червоно-чорний та почав їм махати. Це все відбувалось наприкінці вул. Гнатюка, практично біля перехрестя з просп. Свободи. Можливо, це той самий хлопець і його просто потім відвезли звідти. То треба розпитати там та попросили можливо з камер там відео записи є.

27 вересня
Сьогодні
Вчора
25.09.2020
24.09.2020
23.09.2020
22.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю