Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На підприємстві Володимирщини працює іноземка

11:48 25.10.2019
553

До служби зайнятості звернулися представники ТзОВ «КОММ», яке здійснює свою діяльність у Володимир-Волинському районі, із запитанням: яким чином можна працевлаштувати іноземця в українській компанії. Яку зарплату платити?

До відома, підприємство займається пошиттям верхнього одягу з давальницької сировини, продукція товариства експортується у сусідню Польщу та вимагає високого контролю якості. Тому на підприємстві виникла потреба в залученні спеціалістів саме з Польщі. Вже 6 рік поспіль за договором підряду на ТзОВ «КОММ» майстром виробництва працює Гузьдзь Беата Ельжбета. В обов’язки Пані Беати входить контроль якості виготовлених товарів та запуск у виробництво нових моделей.

23 жовтня директор Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Уколова поспілкувались безпосередньо під час робочого процесу з директором ТзОВ «КОММ» Андрієм Савчуком та Беатою Ельжбетою Гузьдзь.

«Мені дуже подобається працювати у команді «КОММ», це – професіонали своєї справи, і час проведений на Україні, для мене збігає непомітно, адже процес виготовлення одягу є дуже захоплюючим та цікавим» – поділилась своїми враженнями від роботи на Україні Пані Беата Ельжбета.

Володимир-Волинська філія Волинського обласного центру зайнятості бажає керівнику підприємства Андрію Савчуку та його чудовому колективу креативних ідей та прибутків від улюбленої справи!Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
5 грудня
Сьогодні
Вчора
03.12.2019
02.12.2019
01.12.2019
30.11.2019
29.11.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин