Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
МПП «Устилуг»
МПП «Устилуг»

Хочуть вдвічі збільшити спроможність пункту пропуску «Устилуг»

11:15 07.11.2019
1676

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов представив проект розвитку інфраструктури пріоритетних пунктів пропуску ДМС України.

Зокрема, представлено проект, в якому визначені 16 пунктів пропуску, в яких здійснюватиметься капітальний ремонт протягом 2020 року. Це пункти пропуску «Ягодин, «Устилуг», «Краківець», «Рава-Руська», «Шегині», «Ужгород», «Чоп», «Лужанська», «Порубне», «Красноїльськ», «Дяківці», «Могилів-Подільський», «Кучурган», «Рені», «Бачівськ», «Нові Яриловичі», – інформують в Уряді.

За словами очільника митної служби, необхідно подолати внутрішні проблеми. Свого часу Державна фіскальна служба традиційно не в змозі була ефективно використати кошти, які виділялися у Державному бюджеті. Їх не використовували ані на будівництво, ані на сканери.

«До кінця наступного року в багатьох містах ми побачимо велику різницю у реальному зменшенні строків проходження кордонів, а також у створенні кращих безпекових умов для того, щоб до нас не потрапляла контрабанда і щоб від нас не вивозили цигарки, бурштин та інші культурні цінності. І я переконаний, що все у нас вдасться. Є речі, які можна змінювати гнучким підходом. В інфраструктурі треба мати певну дорожню карту. Головне завдання для нас - добре зробити нашу роботу», - зазначив Максим Нефьодов.

Наразі доведені граничні видатки наступного бюджетного періоду у розмірі 488 млн грн. Зокрема, ці кошти спрямовані на забезпечення:

- введення в експлуатацію та функціонування придбаних скануючих систем та вагових комплексів;

- капітальний ремонт існуючих елементів інфраструктури та будівництво нових, в тому числі «Ужгород», «Лужанка», «Бачівськ», «Ягодин» та ін.;

- завершення реконструкції п/п «Красноїльськ» та «Дяківці»;

- збільшення вдвічі пропускної спроможності на кордоні з Республікою Польща п/п «Устилуг» - легкових автомобілів - 2700 одиниць, громадян - 7000 чоловік, автобусів - 22 одиниць, вантажних автомобілів - 278 одиниць;

- будівництва нового пішого переходу на п/п «Рава-Руська» за рахунок Польського кредиту;

- будівництва складу для зберігання конфіскованого майна на території вантажної ділянки пункту пропуску «Ужгород»;

- приведення у належний експлуатаційний та санітарний стан вбиралень п/п «Чоп»;

- підрозділу Сумської митниці п/п «Бачівськ» швидкісним, якісним каналом зв’язку для роботи мережевих програмних продуктів (ЄАІС, Інспектор, Управління документами) та передачі зображення з камер відеоспостереження до Моніторингового центру;

- усунення аварійного стану пункту пропуску «Могилів-Подільський – Отач» на кордоні з Республіка Молдова.

Для завершення реалізації проекту розвитку інфраструктури є потреба у додатковому фінансуванні у сумі 878 млн грн.

Читайте також: У Володимирі «накрили» склад з контрабандним товаром

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
30 листопада
Сьогодні
Вчора
28.11.2020
27.11.2020
26.11.2020
25.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю