Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Школярів Володимирщини запрошують до Всеукраїнської Премії «Диво-дитина»
Школярів Володимирщини запрошують до Всеукраїнської Премії «Диво-дитина»

Школярів Володимирщини запрошують до Всеукраїнської Премії «Диво-дитина»

15:00 24.12.2019
205

У травні 2020 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 12-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей України.

Щороку визначають найобдарованіших представників молодого покоління, надаючи їм звання «Дитина року». Кожен рік участь у премії беруть близько 3000 талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України.

Щоб здобути премію «Диво-Дитина» запрошують дітей віком від 4 до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних, республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення або чутливістю до енергетики та іншого.

Премію вручають на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; володіють унікальними розумовими або фізичними здібностями; дітям-рятівникам.

Номінації премії: «Найрозумніша дитина», «Найспортивніша дитина», «Най творча дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина».

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

  • Анкету учасника з фото, анкету можна завантажити на сайті Премії, за цим посиланням
  • Копії документів що підтверджують досягнення учасника (грамоти, дипломи, фото, статті з преси, відео/аудіо записи, сертифікати, тощо)
  • Копію свідоцтва про народження.

В анкеті учасника обов'язково потрібно зазначити номінацію в якій має взяти участь дитина. Участь відразу в декількох номінаціях, не допускають. Документи необхідно відправляти за адресою: Україна, 03186 місто Київ, вулиця Авіаконструктора Антонова 5-б, офіс 712, ТОВ «Премія «Диво-дитина».

Читайте також: У Маневичах організували свято «Дарунки Святого Миколая»

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 лютого
Вчора
25.02.2020
24.02.2020
23.02.2020
22.02.2020
21.02.2020
20.02.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин