Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Студентів педколеджу вчили орієнтуватися на ринку праці

14:18 26.02.2017
8793

Спеціалісти Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості провели нещодавно семінар для студентів.

Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки-но закінчила навчальний заклад, навіть за умови престижності отриманої освіти інколи буває нелегко. Більша частина роботодавців орієнтована на пошук фахівців із достатнім досвідом професійної діяльності й не дуже полюбляє перейматися проблемами адаптації молодих спеціалістів.

Саме цю проблему мали можливість обговорити днями спеціалісти Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості із студентами, майбутніми випускниками на семінарі «Особливості зайнятості молоді».

Захід відбувся в рамках роботи Центру професійного зростання «Перспектива» Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського.

Під час зустрічі учасники семінару мали можливість отримати інформацію про стан та перспективи розвитку ринку праці. Студенти також ознайомились із паспортами підприємств міста та району, актуальними вакансіями. Їх поінформували про послуги, які надає служба зайнятості студентській молоді та випускникам ВНЗ.

Спеціалісти служби зайнятості порадили студентам максимально використати шанс проходження виробничої та переддипломної практики, адже саме тоді вони можуть отримати певний досвід, оволодіти практичними навичками, а роботодавці мають можливість в цей час познайомитись з молодими людьми.

Коментарі
22 січня
Сьогодні
Вчора
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
15.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин