Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Магазин/фото ілюстративне
Магазин/фото ілюстративне

У Володимирі на підприємців склали протоколи за недотримання протиепідемічних вимог

12:40 02.07.2020
814

Спеціалісти управління Держпродспоживслужби спільно із працівником управління економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради провели моніторингові обстеження щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог.

Робоча група, зокрема, обстежили заклад громадського харчування, магазин торгівлі непродовольчими товарами, 3 продовольчих магазини, інформують на сайті міської ради.

Зокрема під час обстеження виявили такі порушення:

  • не здійснювалися записи температурного скринінгу працівників;
  • не проводиться централізований збір використаних ЗІЗ в окремі контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією;
  • не здійснюється вологе прибирання виробничих приміщень та поверхонь на літніх майданчиках, місць контакту рук працівників і клієнтів, відсутня відмітка у відповідному журналі.

У ході перевірок працівникам надали пропозиції щодо усунення виявлених недоліків. На трьох фізичних осіб-підприємців складено протоколи про адміністративне правопорушення.

За результатами перевірок 1 липня у 2 магазинах торгівлі непродовольчими товарами, 4 продовольчих магазинах робоча група виявила, що відвідувачі та працівники перебували без захисних масок або респіраторів, не проводився централізований збір використаних ЗІЗ в окремі контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією, вологе прибирання виробничих приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників та відвідувачів проводили дезінфекційними засобами, які не призначені для використання в закладах торгівлі, а саме: «Екоцид», відповідний журнал був відсутній.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
5 серпня
Сьогодні
Вчора
03.08.2020
02.08.2020
01.08.2020
31.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю