Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

ТМО: жіноча консультація поповнила свій «арсенал» новим кардіотокографом

10:10 29.04.2017
4794

Жіноча консультація Володимир-Волинського ТМО тепер може похвалитися новим обладнанням кардіотокографом (КТГ), який швидко і максимально точно допомагає оцінити стан плоду, вчасно помітити будь-які патології і відхилення, що виникають під час вагітності та у процесі родової діяльності.

Як вдалося дізнатися у завідуючого консультацією Ігоря Бутулая, протягом двох тижнів, відколи працює апарат, обстеження на ньому пройшло більше десятка жінок, - пише ВолодимирМедіа.

В однієї з них були виявлені порушення плоду. Подібні обстеження проводяться після 30 тижнів вагітності. Ця процедура передбачає собою спостереження за скороченнями матки матері і вимірювання частоти серцевого ритму дитини. Своєчасне проведення КТГ при вагітності дає змогу виявити відхилення у майбутнього малюка і знайти шляхи вирішення ймовірних проблем з його здоров’ям. Крім того, кардіотокографія може здійснюватись у період пологів та передбачає підключення декількох датчиків до живота вагітної, які дозволяють отримати необхідні показники. Отримані дані відображаються у вигляді графіків і фіксуються на паперовому носії, які при бажанні видаються на руки жінці.

Показником, на який у першу чергу звертає увагу лікар, є частота серцевих скорочень. Їх нормою вважається 120-160 ударів у хвилину, у випадку певних відхилень, жінку направляють у пологовий будинок, де їй призначають подальше обстеження та лікування.

Кардіотокографія є необхідною для визначення поточного стану дитини та виявлення можливих ускладнень. Це дозволяє своєчасно вжити заходів щодо усунення ризиків для матері і дитини.;
Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин