У Володимирі навчальний заклад і садочок відправили на карантин

05 Жовтня 2020, 20:15
1247

Учнів Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського відправили на дистанційну форму навчання.

Також з 6 жовтня призупинили навчально-виховний процес у закладі дошкільної освіти №3 «Сонечко», інформують на сайті міськради.

 5 жовтня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили стан епідемічної ситуації у місті Володимирі-Волинському, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та продовження виконання протиепідемічних заходів відповідно до ”помаранчевого” рівня епідбезпеки.

Проаналізувавши ситуацією, що склалась в окремих навчальних закладах міста, щодо поширення коронавірусної інфекції,  управлінню освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради члени комісії ТЕБ та НС рекомендували із 6 по 12 жовтня включно перевести Володимир-Волинську гімназію імені Олександра Цинкаловського на дистанційну форму навчання.

Також із 6 по 16 жовтня призупинено навчально-виховний процес у закладі дошкільної освіти №3 «Сонечко». Директорам цих закладів доручили забезпечити проведення дезінфекції приміщень і усіх меблів хлоровмісними препаратами та постійно проводити моніторинг стану здоров’я дітей та працівників.

Нагадаємо, за останню добу на Волині зареєстрували 143 нових випадків захворювання на COVID-19, одужали 30 осіб.

Коментар
28/07/2021 Вівторок
27.07.2021
26.07.2021