Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Україні хочуть відмінити сезонне переведення годинників

11:00 13.10.2020
1928

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук зареєстрував законопроєкт, який скасовуЄ сезонне переведення годинників та передбачає закріплення київського часу по всій території України.

Про це він написав на сторінці у фейсбуці.

«Сьогодні зареєстрував законопроєкт про «Про обчислення часу в Україні» (№ 4201), яким передбачається встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу та відмову від подальшого сезонного переведення стрілок годинників», – написав Стефанчук.

За його словами, доведено – щорічний перехід на літній час і повернення на поясний негативно впливає на здоров’я людей. Ухвалення закону, як очікується, забезпечуватиме стабільний природний цикл життєдіяльності людини, сприятиме покращенню стану здоров’я і підвищенню працездатності населення.

«Проєкт закону спрямований на протидію агресії з боку Російської Федерації. Як відомо, на тимчасово окупованих територіях України протиправно встановлений час держави-агресора – Російської Федерації. Закріплення на всій території України єдиного київського часу дасть змогу зміцнити наші безпекові позиції та сприятиме деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій», – додав Стефанчук.

Він додав, що законопроєкт сприятиме євроінтеграційним прагненням України. Адже 84% відсотків жителів країн ЄС віддали голоси за скасування переходу на літній та зимовий час, що було підтримано Європейським парламентом.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 жовтня
Сьогодні
Вчора
22.10.2020
21.10.2020
20.10.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю