Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Під час засідання
Під час засідання

У громаді Володимира проведуть ревізію доступності закладів торгівлі для людей з інвалідністю

18:30 24.02.2021
399

У Володимирі-Волинському 24 лютого відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Про перше у 2021 році засідання комітету доступності інформують на сайті міської громади.

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук зазначив, що позиція очільника міста і його команди – першочергово увагу приділити питанням доступності, тож озвучив кілька важливих напрямків, за якими необхідно працювати найближчим часом.

Оскільки відбувається формування бюджету, важливо, аби враховувались пропозиції щодо подальшого облаштування понижень, закладались кошти на ці цілі та вже цьогоріч можна було розпочинати роботи.

З його слів, слід створити умови для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими потребами з урахуванням їх індивідуальних можливостей, здібностей та інтересів у закладах освіти. При цьому варто врахувати, що зі створенням Володимир-Волинської громади таких закладів стало більше, тому необхідно постійно моніторити ситуацію.

Говорили також про те, що потрібно провести ревізію закладів торгівлі, адже приміщення для провадження діяльності у цій сфері мають бути пристосовані до потреб осіб з інвалідністю відповідно до державних будівельних норм.

Згадали також про проблему невідповідності приміщення автостанції для людей з функціональними обмеженнями, яка досі не зникла у Володимирі-Волинському. Належним чином ця споруда так і не облаштована, тому необхідно надалі застосувати звернення до керівництва автостанції та шукати юридичні шляхи розв'язання проблеми.

Присутні також озвучували й інші важливі теми, серед яких – необхідність проведення додаткових робіт з облаштування заїздів до пандуса в приміщення КМЦ та до інклюзивно-ресурсного центру, потреба створення якісного пандуса у бібліотеці для дорослих.

Директорка інклюзивно-ресурсного центру Олена Токарєва розповіла про забезпечення доступності в закладі, проблеми та здобутки ІРЦ.

Читайте також: Готуються тестувати комплекс вагового контролю, який встановили на Володимирщині

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2021
18.04.2021
17.04.2021
16.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю