Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Володимир-Волинський
Володимир-Волинський

Громада Володимира виграла проєкт, спрямований на розвиток туризму

15:30 26.02.2021
405

Володимир-Волинська міська громада виграла проєкт «Розробка методології маркування історичних атракцій в малих містах України. Культурна інтервенція в минуле заради подорожі в майбутнє».

Це можливість вже в цьому році зробити Володимир зручнішим для мешканців і туристів, поєднавши історико-культурні локації в єдиний унікальний креативний простір, інформують на сайті громади.

Конкурс оголошений Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних громад України в партнерстві з Державним історико-культурним заповідником міста Острога за підтримки Українського культурного фонду.

Ідея проєкту полягає у розробці методології маркування туристично-привабливих об’єктів малими пластичними формами та їх об’єднання. Навчально-методологічною базою для мультиплікації досвіду є Державний історико-культурний заповідник міста Острога.

Проєкт спрямований на розвиток туризму у територіальних громадах з центрами у малих містах.

Володимир-Волинський увійшов у список відібраних громад, які продемонструють історичну цінність свого міста, туристично-привабливі локації, пов’язані з місцевими легендами та оповідями.

Читайте також: У Володимирі шукають психолога для комунальної установи

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
23 квітня
Вчора
21.04.2021
20.04.2021
19.04.2021
18.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю