Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирська громада долучилася до міжнародного екологічного проєкту

16:15 07.04.2021
496

Міський голова Володимира-Волинського 7 квітня підписав Меморандум про співпрацю, згідно з яким територіальна громада офіційно долучається до міжнародного екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Аби підписати меморандум про співпрацю, до Володимира-Волинського приїжджала Юлія Вусенко – регіональна координаторка цього проєкту. Спільно з міським головою Ігорем Пальонкою протягом робочої зустрічі обговорили умови участі в проєкті та можливості покращення паркових зон Володимира-Волинського.

Місією «Greening of the Planet» є привернення уваги до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Також реалізація такого амбітного проєкту сприяє формуванню позитивного іміджу України у світі, адже саме наша держава є його ініціатором.

Долучитися до акції може кожен охочий. Для цього необхідно зареєструватися за посиланням: https://greeningplanet.org/participant/, висадити власне дерево і надіслати на офіційний сайт «Greening of the Planet» фото та геолокацію.

На загальній мапі проєкту будуть вказані усі учасники, що приєднаються до екологічної ініціативи глобального озеленення світу.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2021
18.04.2021
17.04.2021
16.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю