Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ліцей «Центр освіти»
Ліцей «Центр освіти»

У Володимир-Волинському ліцеї «Центр освіти» не буде початкових класів

12:25 21.04.2021
2039

Структури окремих закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області приведуть у відповідність до вимог чинного законодавства

За відповідне рішення проголосували депутати Волинської обласної ради 21 квітня. Про це повідомила кореспондентка Район. Володимир-Волинський.

Керівникам Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради Валентину Вірковському, Люблинецького ліцею Волинської обласної ради Михайлу Бортнюку та Княгининівського ліцею Волинської обласної ради Євгенію Возняку потрібно
з 1 вересня 2021 року провадити освітню діяльність виключно на рівнях базової та профільної середньої освіти, не здійснювати набір (добір) учнів у 6-7 класи.
Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації доручили вжити заходів щодо забезпечення учням Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради, Люблинецького ліцею Волинської обласної ради та Княгининівського ліцею Волинської обласної ради (здобувачам початкової освіти) можливості продовження здобуття освіти за місцем проживання.

Читайте також: Урядовців просять присвоїти лікарні Володимира статус опорної

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
8 травня
Сьогодні
Вчора
06.05.2021
05.05.2021
04.05.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю