Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Українським водіям дозволили їздити з вимкненими фарами

12:00 04.05.2021
1544

В Україні водії від завтра зможуть їздити за містом з вимкненими фарами. Таке правило передбачено пунктом 9.8 «Правил дорожнього руху».

Українські водії з 2 травня, згідно з рішенням уряду, зможуть їздити вдень з вимкненими фарами за межами міста.

Про це свідчить постанова Кабінету міністрів від 10 жовтня 2001 №1306.

Так, в холодну пору року, з 1 жовтня по 1 травня, фари ближнього світла повинні бути включені.

«Під час руху механічних транспортних засобів у світлу пору доби з метою позначення транспортного засобу, що рухається, ближнє світло фар повинно бути увімкнене», – йдеться в постанові.

Таке правило передбачено пунктом 9.8 «Правил дорожнього руху», затверджених постановою Кабміну від 2001 року.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
8 травня
Сьогодні
Вчора
06.05.2021
05.05.2021
04.05.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю