Обговорили готовність клубних та бібліотечних установ Володимирщини до зимових холодів

26 Вересня 2017, 09:00
7176

Про підготовку закладів культури району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років говорили сьогодні, 25 вересня 2017 року, під час щопонеділкової оперативної наради, яку провела голова райдержадміністрації Наталія Василець.

На скільки відсотків клубні та бібліотечні установи району готові до зимових холодів та про впровадження у цих закладах енергозберігаючих технологій проінформувала провідний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації Галина Руденчук, - йдеться на сайті РДА.

- Центральне теплопостачання у районі має лише 1 установа – це РБК, котел на тверде паливо встановлений у БК села Овадне, пічним опаленням користуються клуби сіл Новосілки, Нехвороща, Житані, Вощатин та клуб-бібліотека села Микуличі. Також 4 установи опалюються УФО або ж калориферами – це Хмелівка, Красностав, Хобултова, Суходоли, зазначила у розмові Галина Руденчук.- У бібліотечних закладах проблем із опаленням немає.

Також зі слів Галини Руденчук стало відомо, що для закладів культури району планом передбачено 58 м³ дров та 12,5 т вугілля.
На опалення централізованої бібліотечної системи кошторисом на 2017 рік передбачено 101,5 м3 газу на суму 90,0 тис.грн. На забезпечення теплом районного будинку культури передбачено 125 Гкал (116,7 тис.грн. місцевого бюджету загального фонду та спеціального фонду 29,0 тис.грн., загальна сума становить 145,7 тис.грн.).

Було також озвучено, що виготовлені паспорти готовності закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018рр. Проведено оплату за перепідготовку оператора топічної центральної районної бібліотеки та відповідального за газове господарство та проведено повірку газового лічильника.

З метою енергозберігаючих заходів, відділом культури та туризму райдержадміністрації проведено процедуру закупівлі металопластикових вікон для глядацького залу районного будинку культури через систему «Прозоро» на суму 106 тис.979 грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

Голова РДА Наталія Василець зауважила, що питання стану підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю та координації дій. І сьогодні кожен керівник несе персональну відповідальність за свої об’єкти, підготовку актів їх перевірки, стан профілактичних робіт по підготовці до опалювального сезону.

Коментар
Код блоку:
17/08/2022 Вівторок
16.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром