У Володимирі попрощались із загиблим Героєм Олегом Митошопом

30 Листопада 2022, 18:00
У Володимирі попрощались із загиблим Героєм Олегом Митошопом 895
У Володимирі попрощались із загиблим Героєм Олегом Митошопом

У Володимирі 30 листопада попрощалися із загиблим Героєм, майором Олегом Митошопом, який віддав своє життя за територіальну цілісність та незалежність України.

Полеглого бійця відспівали у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, інформують на сторінці громади у фейсбуці.

Віддати останню шану майору Олегу Митошопу прийшли рідні, друзі, побратими, колеги та небайдужі жителі громади. 

Полеглий Герой Олег Митошоп був людиною честі, адже за першим покликом узяв до рук зброю, аби захистити свою родину, свою рідну землю від ворога. Останні роки  життя він присвятив військовій службі та громадянському обов’язку, сподіваючись невдовзі повернутись додому з перемогою, – зазначив міський голова Ігор Пальонка, висловлюючи слова співчуття від імені усієї громади.

51-річний Олег Митошоп пройшов гарт війною ще під час мобілізації до війська у 2014 році, витримавши не один пекельний бій. У січні 2020 року він знову повернувся до лав ЗСУ, підписавши контракт. Навесні цього року, відзначившись у бойових діях та виконанні завдань по відбиттю російської військової агресії, Олегу Митошопу надали звання майора.

Загинув офіцер 25 листопада на Харківщині від вибухового предмета, на який наїхав автомобіль, у якому він перебував із побратимами. Від отриманих травм Олег Митошоп загинув на місці. У чоловіка залишилась дружина та двоє синів.

Поховали полеглого бійця з усіма військовими почестями на Федорівському кладовищі. Щирі співчуття родині та вічна слава Герою!  

Коментар
Код блоку:
27/01/2023 П'ятниця
27.01.2023
26.01.2023