Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

День відкритих дверей: Володимир-Волинський міськрайонний центр зайнятості

14:19 07.02.2018
1952

Нещодавно Володимир-Волинський міськрайонний центр зайнятості перебрався у нове, просторе приміщення по вулиці Коперника, що у княжому місті.

Помпезних урочистостей з цієї нагоди не було, проте вже відбулося кілька робочих нарад, де спеціалісти міськрайонного центру зайнятості познайомили колег з усієї області з новим приміщенням та здобутками у своїй роботі.

Для Район.Володимир-Волинський теж провели невеличку екскурсію по новозбудованому приміщенню Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості.

Отож, спершу, як і годиться, навідалися у кабінет директора міськрайонного центру зайнятості Наталії Уколової.

Наталія Володимирівна в центрі зайнятості працює з 2004 року, 9-ий рік - на посаді директора.

Далі по коридору - кабінет провідного юрисконсульта Оксани Закревської. Не зважаючи на свій молодий вік, пані Оксана встигла зарекомендувати себе як справжній знавець своєї справи.

Зазираємо у ще в один кабінет, який рідко оминають стороною відвідувачі і щодня там дуже людно та гамірно. Це відділ взаємодії з роботодавцями. Начальник відділу - Юлія Іщук. На фото: провідні фахівці Зінаїда Малюта, Тетяна Ткачук, Оксана Заяц.

А в цьому кабінеті теж майже завжди кипить робота. Бухгалтери центру зайнятості переконані, вміння працювати з непримітними сухими цифрами - це талант і водночас велика відповідальність.

Головний бухгалтер-начальник відділу бухгалтеського обліку Галина Каневська, яка працює в центрі зайнятості з 1993 року, точно знає, що цифри люблять спокій та увагу. На фото: провідні бухгалтери Людмила Пась та Людмила Борисюк.

Чи не найбільше володимирчан щодня відвідує відділ організації працевлаштування населення. Цей відділ розташований на першому поверсі новозбудованого приміщення.

Заступник начальника Людмила Дудченко, провідні фахівці - Юлія Дзивичкевич, Наталія Янусь-Романюк, Аліна Мохончук, Марія Кротюк, Ірина Ігнатюк.

Начальника відділу - Тетяна Гур'єва.
Семінари, тренінги, інші профорієнтаційні заходи...Все це та багато іншого - прерогативна відділу активної підтримки безробітних. Начальник відділу - Світлана Старовойтова, фахівці з профорієнтації - Оксана Тихнюк (на фото) та Ірина Єфімчук.


Роль гіда по новозбудованому приміщенню для Район.Володимир-Волинський того дня виконала заступник директора Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Надія Веремчук.

Слід додати, що в колективі Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості працює лише один чоловік - провідний інженер з комп'ютерних систем Андрій Козачук.


img]18_p1010067.jpg[/img];
Коментарі

Jeorge

00:05 08.02.2018

Надюшка, красунечка.

19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин