Цей фільм відразу про двох сильних жінок. Енді - молода журналістка, яка влаштувалася на роботу в модний журнал під керівництвом деспотичного редактора і повинна виконувати всі її вимоги. А Міранда - той самий деспотичний редактор. Але ж, якщо б ця жінка не мала такий характер, вона б не досягла таких успіхів у кар'єрі.

Солт

Чудова героїня Анджеліни Джолі грає співробітника ЦРУ, проти якої висуває звинувачення її агентство, підозрюючи в роботі на російську розвідку. Від дівчини відвернулися всі, і ніхто їй не вірить. І тепер їй потрібно зробити все, щоб довести, що вона не винна.

Міс Конгеніальність

Грейсі Харт - агент ФБР, яку направляють на конкурс краси, щоб запобігти злочинові. Але дівчині доводиться не тільки ловити злочинця, а й на рівні з іншими учасницями боротися за корону і ставати справжньою леді.

Крихітка на мільйон

Меггі- дуже сильна дівчина, у якої непереборна воля до перемоги. Вона найбільше на світі хоче стати першокласним боксером, ось тільки крім неї, ніхто не вірить, що це можливо. Але все-таки завзятість дівчата перемагає, і вона умовляє тренера Френка, щоб той допоміг їй здобути перемогу.

Залізна леді

Біографічно фільм про одну з найбільших в історії жінок - прем'єр-міністра Великобританії Маргетет Тетчер. Блискуче цю роль виконала Меріл Стріпп. Актриса змогла передати стан цієї жінки в останні роки життя і наблизити нас до розуміння її вчинків.

Невидима сторона

Дівчина з благополучної сім'ї бере до себе на виховання неграмотного і бездомного підлітка-негритоса. Її опіка над ним допомагає хлопчикові стати зіркою спорту і здобути вищу освіту.

Джекі

Біографічно фільм про одну з найстильніших і граціозних перших леді Америки - Жаклін Кеннеді. Фільм показує найтрагічніші дні Жаклін після вбивства її чоловіка і те, як вона впоралася з усіма випробуваннями.