У Володимирі відбувся перший футбольний матч Вищої ліги чемпіонату України серед жінок

07 Серпня 2023, 17:33
Перший матч Вищої ліги чемпіонату України сезону 2023/2024 серед жінок ФОТО 142
Перший матч Вищої ліги чемпіонату України сезону 2023/2024 серед жінок

У Володимирі на міському стадіоні «Олімп» відбувся перший матч Вищої ліги чемпіонату України сезону 2023/2024 серед жінок. У протистоянні зіткнулись господарі поля жіноча футбольна команда «Ладомир» з харківським ЖФК «Металіст 1925» – »Житлобуд-1».

Футбольний матч відбувся 7 серпня. Про це пишуть на сторінці міської ради Володимира.

Дівчата показали спортивний азарт та високий професіоналізм. У першому таймі на 30-й хвилині матчу капітан місцевої команди Вікторія Гірин пробила кутовий, а гравчиня Юлія Стець ударом головою загнала м’яч у ворота суперників, чим відкрила рахунок матчу. У 2-му таймі на 70-й хвилині матчу гравчиня «Житлобуд-1» Юлія Шевчук зрівняла рахунок. Матч завершився рахунком 1:1.

У новому сезоні передбачено участь 12-ти команд, які зіграють у два етапи.